آسان سایت

برترین و بزرگترین سامانه سایت ساز ایران

The Best & Biggest website builder in Iran

بیش از 100 نوع سایت برای کسب و کارهای مختلف در دسترس شما

قالب های آماده آسان سایت

صرفه جویی 100% و جلوگیری از هزینه دوباره طراحی سایت با سامانه آسان سایت
با سایت ساز این امکان وجود داشته که سایت خریداری شده خود را بدون هیچ هزینه ای به سایت جدید تبدیل نمایید ، بعنوان مثال زمانی که شما در ابتدا یک سایت آموزشگاه آنلاین یا سایت خبرگزاری و هر نوع سایتی که از سامانه آسان سایت خریداری نموده اید بعد هر زمانی در 1 دقیقه می توانید آن را تبدیل به یک سایت فروشگاه آنلاین ،شرکتی ، شخصی ، خرید و فروش املاک یا سایت دانلودی و فروش فایل یا هر نوع سایت دیگری  بصورت رایگان تبدیل نمایید.
بسیار در دنیای تجارت تکرار شده که افراد یا شرکتهایی در یک کسب کار موفق نشده یا نتیجه لازم را نگرفته اند و اجبار به تعویض کسب کار داشته و درصورت داشتن وب سایت عملاً برایشان بی استفاده بوده و هزینه صرف شده بازگشت نداشته ، اما در سامانه آسان سایت در هر لحظه، بصورت آنی و رایگان این امکان برای یوزر و کاربر بوده که نوع کاربری/امکانات/شکل ظلاهری/ و... سایت شان را  متناسب با کسب و کار جدیدشان تبدیل نمایند ، و این یعنی جلوگیری از هزینه مجدد و بازگشته هزینه.

تنوع همراه با خلاقیت در آسان سایت
سایت سازِ  آسان سایت ده ها قالب آماده متناسب با مشاغل و کسب و کارهای گوناگون با امکانات کامل را شامل بوده ، هم چنین ماهانه  قالب های جدید رایگان بر روی سامانه بارگذاری می کند. بنابراین شما می توانید به راحتی، در هر ماه، قالب وب سایت خود را تغییر دهید. همچنین شما می توانید قالب دلخواه خود را طراحی و بر روی سامانه بارگذاری کنید یا قالب جدید نصب نمایید
تنها یکبار هزینه کنید و همیشه استفاده کنید

نمونه قالب و شکل ظاهری سایت ها در کسب کارهای مختلف با قابلیت ویرایش به شکل دلخواه

چاپ این صفحه

982155361649+

عضویت خبرنامه