آسان سایت

برترین و بزرگترین سامانه سایت ساز ایران

The Best & Biggest website builder in Iran

سوالات متداول

از آسان سایت

سوالات متداول ایجاد سایت

در سامانه سایت ساز آسان سایت ، شما می‌توانید رایگان ثبت نام کرده و 3 روز  بصورت کاملاً رایگان تست کرده و درصورت رضایت هزینه را پرداخت نمایید.
بله. در سامانه آسان سایت، امکان اتصال دامنه‌های از پیش ثبت شده توسط شما وجود دارد.و محدودیت در پارک دامنه وجود ندارد
وب‌سایت‌های سامانه، پس از فعال‌سازی، به مدت 365 روز فعال هستند و پس از آن نیاز است مجددا با پرداخت 70% مبلغ اولیه تمدید گردند.که این مبلغ سالیانه بابت میزبانی وب/هاست و پنل و سرویس های بروزرسانی می باشد.بطوری که دیگر ارائه دهندگان سایت سازها (که البته! هیچ سایت سازی امکانات آسان سایت را نداشته و ندارد) ادعا بر دریافت یکبار مبلغ را بصورت دائمی دارند، اما شما سالیانه بایستی هزینه جداگانه میزبانی وب/ هاست  و دامنه و پشتیبانی و نصب مجدد را پرداخت نمایید. در آسان سایت محدودیت دامنه نیز وجود نداشته و هر آن می توانید دامنه اختصاصی خود را تعویض نمایید درصورتی که اغلب ارائه دهندگان سایت ساز و فروشگاه سازها درصورت نصب روی دامنه جدید کل هزینه را دریافت می نمایند. و برای هر نوع ماژول و تغییرات در قالب هزینه و فاکتور جدید صادر می نمایند .علاوه بر برنامه نویسی قوی و امکانات ، امنیت و سهولت ویرایش پنل مدیریت سایت که آسان سایت را برترین سامانه سایت ساز کشور جلوه داده ، قیمت بسیار  نازل آسان سایت باعث شده تا علاوه بر برترین سایت ساز  ، ارزان ترین سامانه سایت ساز کشور را نیز در اختیار داشته باشید ، علاوه بر این مفتخریم که پشتیبانی 24 ساعته آنلاین سایت و میزبانی وب/هاست و سرور های مجازی کاربران را  داریم.
ارائه هاست و دامنه ،دسترسی به تمام قالب ها برای انواع کسب و کارها،امکان داشتن همزمان فروشگاه آنلاین و سایت شرکتی در یک قالب،اتصال به درگاه پرداخت آنلاین ،دارای آمار بازدید سایت ، فناوری کاملا بومی ، راهنمای کامل به زبان پارسی و آموزش رایگان، قالب‌های آمادۀ متنوع و رایگان ، به‌روزرسانی رایگان امکانات ، سازگاری کامل با موبایل و تبلت 100% واکنشگرا و رسپانسیو ، بهینه شده برای موتور جستجو ،محیط کاربری راحت و آسان ، پایداری و امنیت بالای سامانه ، پشتیبانی 24 ساعته مشتریان ، و مبلغ اندک تمدید سالانه که این مبلغ سالیانه بابت میزبانی وب/هاست و پنل و سرویس های بروزرسانی فوق الذکر می باشد.بطوری که دیگر ارائه دهندگان سایت سازها (که البته! هیچ سایت سازی امکانات آسان سایت را نداشته و ندارد) ادعا بر دریافت یکبار مبلغ را بصورت دائمی دارند، اما شما سالیانه بایستی هزینه جداگانه میزبانی وب/ هاست  و دامنه و پشتیبانی و نصب مجدد را پرداخت نمایید. در آسان سایت محدودیت دامنه نیز وجود نداشته و هر آن می توانید دامنه اختصاصی خود را تعویض نمایید درصورتی که اغلب ارائه دهندگان سایت ساز و فروشگاه سازها درصورت نصب روی دامنه جدید کل هزینه را دریافت می نمایند. و برای هر نوع ماژول و تغییرات در قالب هزینه و فاکتور جدید صادر می نمایند .علاوه بر امکانات یاد شده ،سهولت ویرایش پنل مدیریت سایت ، قیمت بسیار  نازل،باعث شده تا "آسان سایت"علاوه بر عنوان برترین سایت ساز ، ارزان ترین سامانه سایت ساز کشور را نیز در اختیار داشته باشد.
بله، امکانات هر وب‌سایت با توجه به بسته انتخابی شما آماده می‌شود. در صورتی که به امکانات بیش‌تری نیاز داشتید، در هر زمانی امکان ارتقا وب‌سایت پلن بالاتر و حتی افزایش موردی برخی امکانات بصورت تکی فراهم است.
آسان سایت امکان ثبت دامنه با ارزان ترین قیمت در ایران برای دامنه های بین المللی را از طریق پنل کاربری را برای شما فراهم کرده. تنها کافیست به پنل مدیریت مراجعه کرده و درخواست خود را ثبت کنید.
آسان سایت ، همواره مدیریت سرور را بر عهده داشته و در کل شبانه‌روز بر عملکرد آن نظارت داشته و همچنین پشتیبانان فنی 24ساعته آنلاین هستند. و  محل تمامی سرورها و هاست در ایران می باشد .
خیر. سامانه آسان سایت تمامی این ‌امکانات را به صورت خودکار مدیریت کرده و نیاز به تهیه هیچ موردی از طرف شما وجود ندارد. و هاست متناسب با پلن خریداری شده در اختیارتان قرار می دهد.
در پنل نمایندگی، امکان ایجاد وب‌سایت‌های جدید برای مشتریان وجود دارد و کسب درآمدی برای شما فراهم می‌کند. اما در پلن وب‌سایت، تنها امکان راه‌اندازی و ویرایش وب‌سایت شما وجود دارد.
بله ، نمایندگان و تمام کاربران بسته به نوع همکاری میتوانند از سرویس های ارائه شده در سایت ادز آی تی  , www.ads-it.ir  با تخفیف ویژه بهره مند شوند.و برای ارتقاء کسب و کار خود از خدمات جدید استفاده نمایند

سولات مربوط به نمایندگی

با توجه به کسب کار شما متفاوت می باشد ، لطفا جهت مشاوره رایگان با ما تماس گرفته تا راهتمایی های لازم صورت گیرد.

سولات مر بوط به بازاریابی

چاپ این صفحه

982155361649+

عضویت خبرنامه